Емоційна самодопомога під час війни та кризи

Через загарбницьку війну в Україні велика кількість людей знаходиться у небезпеці через військові дії або через необхідність втечі, часто – у життєвій небезпеці. Також люди, які співчувають та допомагають, відчувають страх та психічну нерівновагу, через те, що бачать та чують про війну. Причина в тому, що травматизації на міжлюдському рівні можуть швидко розповлюджуватись. Наша здатність до емпатії може призводити до психічної вразливості, тому що ми відчуваємо біль інших людей та частково його проживаємо. Тому страждання безпосередньо проживають люди на війні, але також і люди, що там не знаходяться, піддані страху, безпорадності, суму та безнадійністі.

У людей, які раніше переживали війну та вигнання можуть відкритися старі рани. Ці психічні симптоми підсилюють страждання ще більше, тому не варто зволікати з допомогою на психологічному рівні. Таке полегшення взмозі зменшувати небезпеку та жах війни. Але люди, що зараз проходять крізь психічні страждання мають право на психологічне розвантаження. Не в останню чергу для того, щоб повернути внутрішню силу, витривалість та впевненість, а може навіть і зміцнити їх. 

Ми представляємо вашій увазі можливості для самодопомоги на рівні емоцій. Ви знайдете тут інструменти для боротьби зі страхом та невпевненістю. Ці інструменти підійдуть людям прямо чи опосередковано постраждалим від війни. Вони також можуть використовуватись у консультуванні, психотерапії та допомозі біженцям.

  • З цим набором карт ви можете формулювати підсилюючі фрази та речення. Для цього комбінуйте карточки поки не знайдете речення, яке позитивно на вас впливає. Фраза допоможе тоді, коли вона наче промовляє до вас з душі і ви відчуваєте її позитивний вплив у тілі. Для того, щоб підсилююча фраза діяла, регулярно повторюйте ії, чим частіше, тим краще. Ви можете побудувати для себе стільки речень, скільки необхідно. Почніть вже зараз створювати для себе речення, які будуть мати добрий вплив на ваш емоційний стан! 
  • Керівництво з емоційної самодопомоги у військові та кризові часи надає вам техніки для зменшення гострого стресу. Так як важкі відчуття впливають і на фізичний стан, ці вправи будуть стосуватися і тіла. Керівництво крок за кроком спрямує вас до розвантажуючих врав. Ви не можете зробити щось неправильно. Просто спробуйте!

Усі представлені пропозиції на цьому сайті є безкоштовними.